Pánské tričko s vtipným potiskem The camera sutra - tričko pro fotografy

Sleva Novinka
Produkt Pánské tričko s vtipným potiskem The camera sutra - tričko pro fotografy z kategorie pánská trička od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 369 Kč. Celý popis 369 Kč 399 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Vtipné pánské tričko pro všechny profesionální i amatérské fotografy. Máte ve svém okolí fotografa? Tak pak ho obdarujte tímto vtipným pánským tričkem s dvousmyslným potiskem The Camera sutra. Vtipné pánské tričko s potiskem The Camera sutra je skvělým dárkem pro fotografa, který má rád své hobby a zároveň má smysl pro humor. Potisk vtipně zobrazuje různé pózy fotografů. Toto dvousmyslné tričko rozesměje nejen vás, ale i vaše okolí. Triko je skvělým dárkem na narozeniny nebo Vánoce.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme. Rádi vám motiv upravíme na přání, například přidáním jména. A pokud chcete nějaký vlastní motiv, rádi vám vyrobíme motiv na míru.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:XS,S,M,L,XL,2XL,3XL,4XL,5XL
Prodejce: Bezva triko
15612
Produktů
182
Kategorií
137
Značek