Pánské tričko Táta úřední hodiny - vtipné pánské tričko

Produkt Pánské tričko Táta úřední hodiny - vtipné pánské tričko z kategorie košile a topy od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 200 Kč. Celý popis 200 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Otcové, máme pro vás dokonalé triko, které vám připomene jednoduchý a jasný rozvrh ve vašem domácím životě. Představujeme vám tričko s názvem – otcovy úřední hodiny. Na přední straně trička je vytištěn text, který vás rozesměje a zároveň vyjádří vaši roli jako tatínka. Ano, to jste dobře pochopili! Od pondělí do pátku (17:00 - 17:30) je váš úkol nezaměnitelný a vykonáváte jej s největší oporou. V těchto dnech jste hlavním společníkem, učitelem, rádcem a superhrdinou svých dětí. Vaše žena a matka dětí však přebírá tento úkol mimo úřední hodiny. Toto triko je nejen vtipné, ale také stylové a pohodlné. Vyrobeno z kvalitních materiálů as důrazem na detaily, poskytne vám pohodlný a vtipný stylový vzhled. Takže, pokud chcete mít tričko, které mluví za vás a připomíná všem, že otcové mají také své vlastní úřední hodiny, neváhejte a získejte si toto vtipné tričko. Skvělý dárek na narozeniny nebo Vánoce. Potisk perfektně vynikne na bílém či černém tričku, ale vedle nešlápnete ani s jinou barevnou variantou.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme. Rádi vám motiv upravíme na přání, například přidáním jména. A pokud chcete nějaký vlastní motiv, rádi vám vyrobíme motiv na míru.

Vlastnosti produktu

Barva:Černá
Dostupné velikosti:L
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek