Pánské tričko Táta úřední hodiny - vtipné pánské tričko

Produkt Pánské tričko Táta úřední hodiny - vtipné pánské tričko z kategorie pánská trička od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 389 Kč. Celý popis 389 Kč 449 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Otcové, máme pro vás dokonalé triko, které vám připomene jednoduchý a jasný rozvrh ve vašem domácím životě. Představujeme vám tričko s názvem – otcovy úřední hodiny. Na přední straně trička je vytištěn text, který vás rozesměje a zároveň vyjádří vaši roli jako tatínka. Ano, to jste dobře pochopili! Od pondělí do pátku (17:00 - 17:30) je váš úkol nezaměnitelný a vykonáváte jej s největší oporou. V těchto dnech jste hlavním společníkem, učitelem, rádcem a superhrdinou svých dětí. Vaše žena a matka dětí však přebírá tento úkol mimo úřední hodiny. Toto triko je nejen vtipné, ale také stylové a pohodlné. Vyrobeno z kvalitních materiálů as důrazem na detaily, poskytne vám pohodlný a vtipný stylový vzhled. Takže, pokud chcete mít tričko, které mluví za vás a připomíná všem, že otcové mají také své vlastní úřední hodiny, neváhejte a získejte si toto vtipné tričko. Skvělý dárek na narozeniny nebo Vánoce. Potisk perfektně vynikne na bílém či černém tričku, ale vedle nešlápnete ani s jinou barevnou variantou.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme. Rádi vám motiv upravíme na přání, například přidáním jména. A pokud chcete nějaký vlastní motiv, rádi vám vyrobíme motiv na míru.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:XS,S,M,L,XL,2XL,3XL,4XL,5XL
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek