Pánské tričko - Tým ženícha vole! - tričko na rozloučenou se svobodou

Produkt Pánské tričko - Tým ženícha vole! - tričko na rozloučenou se svobodou z kategorie pánská trička od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 399 Kč. Celý popis Pánské tričko - Tým ženícha vole! - tričko na rozloučenou se svobodou - 399 2 399 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Pro budoucího ženicha, který se chystá předat své srdce jediné ženě, máme připravený speciální dárek - tričko na pánskou rozloučenou se svobodou s nápisem Tým ženicha vole! Toto pánské tričko je nejen vtipné ale i stylové a je super připomínkou důležitého okamžiku v životě ženicha. Toto pánské tričko potěší nejen budoucího ženicha, ale také celý jeho tým. Toto pánské tričko pomůže vykouzlit skvělou a nezapomenutelnou atmosféru během celé rozloučení se svobodou a zároveň umožní každému hostovi, aby se cítil součástí skupiny a události. Potisk perfektně vynikne na černém nebo bílém tričku. Potisk tiskneme ve stylové zlaté barvě, ale není problém jakkoli změnit barvu potisku.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud však toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Černá
Dostupné velikosti:XS,S,M,XL,2XL,3XL,4XL,5XL,L
Prodejce: Bezva triko
18616
Produktů
173
Kategorií
141
Značek