Pánské tričko Vánoční kočka - skvělé vánoční tričko

Produkt Pánské tričko Vánoční kočka - skvělé vánoční tričko z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 389 Kč. Celý popis 389 Kč 449 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Toto vánoční tričko s tančící vánoční kočkou je skvělým způsobem, jak přinést radost a humor na vánoční večírek! Kočka na tričku je v plném tanečním nasazení a její šťastný tanec zaručeně vyvolá úsměv na tváři všech kolem vás. Je to víc než jen tričko, je to malý kousek vánoční magie, který vám přinese radost a štěstí. Toto vánoční tričko je skvělým dárkem pro vánoční večírek, protože zaručeně přinese do místnosti pozitivní energii a vytvoří atmosféru veselosti. Darujte toto triko a udělejte někomu výjimečný dárek, který rozzáří jeho vánoční večer. Vánoční kočka na tričku je stylovým a vtipným způsobem, jak oslavit svátky a potěšit své přátele a blízké. Nenechte si ujít příležitost dodat svému vánočnímu večírku ten správný náboj a nechte tancovat vánoční kočku na tomto úžasném tričku.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:XS,S,M,L,XL,2XL,3XL,4XL,5XL
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek