Pánské triko Kawasaki Ninja - tričko pro milovníky motorek

Produkt Pánské triko Kawasaki Ninja - tričko pro milovníky motorek z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 359 Kč. Celý popis 359 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Prezentujte vašemu malému dobrodruhovi neuvěřitelný dárek, který mu přinese spoustu radosti a nadšení – dětské tričko s potiskem legendární motorky Kawasaki Ninja! Toto triko není jen klasickým kouskem oblečení, je to symbol vašeho malého nadšence pro svět motorek a jeho jedinečný styl. S jasným potiskem ikonického designu Kawasaki Ninja na přední straně, tento kousek oblečení vyjadřuje lásku vašeho dítěte k adrenalinovým dobrodružstvím a svobodě na dvou kolech. Je to ideální dárek pro každého malého milovníka motorek, který ocení kombinaci zábavy, stylu a vášně pro rychlé stroje. Ať už je to na narozeniny, Vánoce nebo jakoukoli jinou speciální příležitost, toto triko je skvělou volbou, abyste vyjádřili svou podporu a lásku k zájmům vašeho dítěte. Kromě toho, že je to fantastický dárek, je to také ideální oblečení pro vašeho malého dobrodruha do školy nebo k posezení s kamarády. S pohodlným materiálem a stylovým střihem poskytuje toto triko vašemu dítěti pohodlí a sebevědomí, aby se mohlo cítit dobře a stylově v každé situaci. Takže neváhejte a darujte svému malému nadšenci pro motorky tento úžasný kousek oblečení, který mu přinese radost a šťastné vzpomínky. S tímto dětským tričkem Kawasaki Ninja se váš malý dobrodruh stane hvězdou dne a vyjadřuje svoji vášeň pro rychlé a vzrušující jízdy na dvou kolech.

Pokud Vám nestačí barvy z naší nabídky, napište nám na info@bezvatriko.cz a my Vám to rádi uděláme v dalších barvách. Rádi Vám také motiv upravíme na přání, třeba přidáním jména. A pokud chcete nějaký vlastní motiv, rádi Vám vyrobíme motiv na míru.

Vlastnosti produktu

Barva:Bílá
Dostupné velikosti:110 cm/4 roky,122 cm/6 roků,134 cm/8 roků,158 cm/12 roků,146 cm/10 roků
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek