Pánské triko LGBT - skvělé triko s LGBT tématikou

Produkt Pánské triko LGBT - skvělé triko s LGBT tématikou z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 389 Kč. Celý popis 389 Kč 399 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Vstupte do světa rovnosti, tolerance a lásky s naším jedinečným tričkem, které vyznává jednoduchou, ale silnou pravdu. Naše potisk přináší do popředí různorodost a jednotu LGBT komunity, připomíná nám, že bez ohledu na sexuální orientaci, identitu nebo vyjádření, jsme všichni rovni, důležití a hodni lásky a úcty. Toto triko není jen o výzvě projevit svou identitu, ale také o vyjádření podpory a solidarity s LGBT komunitou. Je to výraz vaší osobní hrdosti, jakož i závazek vůči rovnosti a inkluzivnímu světu, ve kterém každý člověk má právo na lásku a akceptaci bez ohledu na to, kým je. Vytvořte výjimečný dárek pro své přátele, rodinu nebo dokonce pro sebe samé. Toto triko je nejen skvělým způsobem, jak vyjádřit svou podporu a lásku k LGBTQ komunitě, ale také módním a výrazným kouskem, který přinese barvu a radostné poselství do vašeho šatníku. Ať jsou narozeniny, Vánoce nebo jiná zvláštní příležitost, toto triko je vhodným dárkem pro každého, kdo se zajímá o rovnost, inkluzi a lásku. Každé nošení tohoto trička je nejen výrazem individuality, ale také podněcováním diskusí a změn ve společnosti, které mohou posunout nás všechny blíže ke světu, ve kterém je každý člověk respektován a přijat bez ohledu na svou sexuální orientaci nebo identitu.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme. Rádi vám motiv upravíme na přání, například přidáním jména. A pokud chcete nějaký vlastní motiv, rádi vám vyrobíme motiv na míru.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:XS,S,M,L,XL,2XL,3XL,4XL,5XL
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek