Pánské triko s motivem Kia - tričko pro milovníky aut

Produkt Pánské triko s motivem Kia - tričko pro milovníky aut z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 389 Kč. Celý popis 389 Kč 449 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Pánské tričko s potiskem automobilové značky Kia je neodolatelnou kombinací stylu, elegance a vášně pro automobilový svět. Jeho design je vytvořen tak, aby vám umožnil vyjádřit vaši lásku k této prestižní značce a zároveň vám dodal vyjímečný vzhled. Na tričku je umístěn přesný a detailní potisk s logem značky Kia. Automobilová značka Kia je jednou z nejvýznamnějších a nejrychleji rostoucích značek na světovém trhu automobilů. Svým jedinečným přístupem, inovacemi a kvalitou se Kia zajímá v popředí v oblasti automobilového průmyslu. Pokud jste nadšenec značky Kia, toto triko je pro vás skutečným pokladem. Bez ohledu na to, zda jej nosíte na cestách nebo v běžném životě, budete vždy vyzařovat důvěru, eleganci a vášeň pro automobilový svět. Nechte se unést vlnou nadšení a získat si toto fantastické pánské triko s potiskem loga Kia ještě dnes!

Toto triko bude vypadat skvěle v tmavě modré barvě, ale nešlápnete ani vedle v jiných barvách, jako například v černé. Pokud Vám nestačí barvy z naší nabídky, napište nám na info@bezvatriko.cz a my Vám to rádi uděláme v dalších barvách. Rádi vám také motiv upravíme na přání, například přidáním jména. A pokud chcete nějaký vlastní motiv, rádi vám vyrobíme motiv na míru.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:XS,S,M,L,XL,2XL,3XL,4XL,5XL
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek