Pánské vánoční tričko s potiskem vánočních postaviček - vánoční tričko

Produkt Pánské vánoční tričko s potiskem vánočních postaviček - vánoční tričko z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 389 Kč. Celý popis 389 Kč 449 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Toto vánoční tričko je skvělým společníkem během vánočních svátků a přináší do vašeho šatníku nádhernou dávku vánoční radosti. Jeho potisk nás zavede přímo do kouzelného světa Vánoc, kde se setkáváme s několika oblíbenými vánočními postavičkami. Celkový design je barevně živý a veselý, zachycuje ducha Vánoc a jejich zážitků. To vánoční tričko je skvělým společníkem pro vánoční oslavy, rodinná shromáždění a všechny vánoční aktivity. Zapojte se do vánoční atmosféry a získejte toto nádherné vánoční triko se všemi oblíbenými vánočními postavičkami. Je to skvělý způsob, jak vyjádřit svou lásku k vánocům a podělit se o radostné svátky se všemi kolem vás.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:XS,S,M,L,XL,2XL,3XL,4XL,5XL
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek