Pánské vánoční tričko s potiskem Vánočního Santa - skvělé vánoční tričko

Produkt Pánské vánoční tričko s potiskem Vánočního Santa - skvělé vánoční tričko z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 389 Kč. Celý popis 389 Kč 449 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Toto vánoční tričko s potiskem Santa Clause je prostě klasika ve stylu Vánoc. Na jeho přední straně naleznete realistický obrázek Santa Clause v jeho ikonickém oblečení, který okamžitě evokuje vánoční atmosféru. Santa Claus, postava, která přichází s dárky pro dobré děti po celém světě, je zobrazen v jeho červeném kabátě s šiškavým bílým lemem a jeho charakteristickými velkými černými pásky. Na chodidlech má své kozačky a jeho oči září veselím, připravenými k rozdávání dárků. Toto vánoční triko je výjimečné tím, že zachycuje jednu z nejdůležitějších postav vánočních svátků v celé své slávě. Jeho klasický vzhled přidává tričku eleganci a tradiční vánoční šarm. Je ideální pro nošení na vánočních oslavách, rodinných setkáních, ale i během běžného dne během vánoční sezóny. Toto triko s potiskem Santa Clause určitě potěší každého, kdo ho uvidí. Je to výjimečný způsob, jak vyjádřit svou lásku k Vánocům a šířit radost v tento speciální čas. Oblečte ho s hrdostí a nechte Santa Clause přidat trochu vánoční magie do vašich svátků!

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:XS,S,M,L,XL,2XL,3XL,4XL,5XL
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek