Pánské vánoční tričko - Santa Claus s pivem

Produkt Pánské vánoční tričko - Santa Claus s pivem z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 389 Kč. Celý popis 389 Kč 449 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Vstupte do ducha Vánoc s naším vtipným a stylovým pánským tričkem, které okamžitě přinese úsměv na vaše tváře. Toto triko se Santa Clausem na sobovi, který drží pivo, je ideálním způsobem, jak vyjádřit své nadšení pro svátky a zároveň si užít chvíle smíchu a relaxu s přáteli a rodinou. Na přední straně trička najdete nezapomenutelný obrázek Santa Clause, jak jezdí na sobovi a drží pivo. Jeho veselý výraz a pivo v ruce vytváří zábavný kontrast s tradicí a přinesou do Vánoc dávku humoru. Tento originální design je vtipný a zároveň stylový, což jej činí ideálním vánočním tričkem. Hledáte vánoční dárek pro speciálního muže ve svém životě? Toto triko je perfektním řešením. Je to vtipný a originální dárek na Vánoce nebo na jakoukoli jinou příležitost, kdy chcete obdarovat svého partnera, bratra, otce nebo přítele. Zaručeně mu přinesete úsměv na tvář! Noste ho s radostí na různé vánoční večírky nebo na rodinné návštěvy. Je to kousek oblečení, který dodává duch Vánoc do vašeho šatníku. Toto vtipné pánské triko s Santa Clausem a pivem je zábavným způsobem, jak oslávit svátky s nadšením a pozitivností. Buďte připraveni na zábavné a nezapomenutelné Vánoce s tímto vánočním tričkem!

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme. Rádi vám motiv upravíme na přání, například přidáním jména. A pokud chcete nějaký vlastní motiv, rádi vám vyrobíme motiv na míru.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:XS,S,M,L,XL,2XL,3XL,4XL,5XL
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek