Pánské vodácké tričko s potiskem Nečum a pádluj - skvělý dárek pro vodáky

Produkt Pánské vodácké tričko s potiskem Nečum a pádluj - skvělý dárek pro vodáky z kategorie pánská trička od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 369 Kč. Celý popis 369 Kč 399 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Pánské vodácké tričko s potiskem Nečum a pádluj je určeno pro všechny vášnivé vodáky, kteří si užívají dobrodružství na divokých řekách. Jeho výstižný potisk Nečum a pádluj! vám připomene, že vodáctví je o životě ve chvíli a o plném zaměření se na aktuální okamžik. Při nošení tohoto trička se stanete součástí komunity vodáků, kteří sdílejí vášeň pro vodu a dobrodružství. Toto vodácké tričko není jen obyčejným oblečením, je to symbol vašeho odhodlání a životního stylu. Když ho vezmete na sebe, vyjadřujete svou lásku k vodáctví a vášnivý zájem o dobrodružství. Bez ohledu na to, zda jste začátečníkem nebo zkušeným vodákem, toto triko vám připomene, že voda je místo, kde můžete být svobodní a žít v plné síle. Pánské vodácké tričko s potiskem Nečum a pádluj je ideální volbou pro každou vodáckou výpravu, tábor nebo jen relaxační den na jezeře. Buďte hrdými vodáky a vystupte z řady s tímto výjimečným tričkem, které vám dodává sebevědomí a připomene vám, že jste pravý vodácký dobrodruh.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud však toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme. Na triko Vám také rádi dotiskneme jméno, zda název týmu nebo číslo. Stačí se ozvat. :-)

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:XS,S,L,XL,2XL,3XL,4XL,5XL,M
Prodejce: Bezva triko
15663
Produktů
182
Kategorií
137
Značek