Pánské vtipné triko s potiskem klokana - skvělý dárek na narozeniny

Produkt Pánské vtipné triko s potiskem klokana - skvělý dárek na narozeniny z kategorie pánská trička od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 389 Kč. Celý popis 389 Kč 449 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Toto pánské vtipné tričko s potiskem klokana a nápisem "Touch the Sky" přináší na svět humor a odvahu v jedinečném spojení. Na přední straně trička se nachází nezapomenutelný obrázek, který rozesměje každého, kdo na něj pohlédne. Tento originální design zobrazuje klokana, jak si dělá legraci z tradice svého druhu, a místo skákání po australské krajině, se rozhodl vydat na opravdu velké dobrodružství. Tento klokán rozhodně netuší, co znamená omezovat se jen na zemský povrch. Tričko s potiskem klokana a nápisem "Touch the Sky" je skvělým způsobem, jak vyjádřit svou vtipnou a odvážnou stránku. Můžete ho nosit na výlety do přírody, do posilovny, na setkání s přáteli nebo kdykoliv, kdy chcete způsobit úsměv na tváři ostatních. Takže, jestliže toužíte po tričku, které zvedne náladu vám i ostatním kolem vás a zároveň vás povzbudí k dosažení vašich snů, tričko s potiskem klokana a nápisem "Touch the Sky" je vaší volbou. Dejte se na cestu do veselých výšek a pusťte se na dráhu nekonečných možností s tímto vtipným a inspirativním pánským tričkem!

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud však toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:XS,S,M,L,XL,2XL,3XL,4XL,5XL
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek