Párová turistická trička s potiskem Hory volají musíme jít

Produkt Párová turistická trička s potiskem Hory volají musíme jít z kategorie dámská trička od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 719 Kč. Celý popis Párová turistická trička s potiskem Hory volají musíme jít - 719 2 719 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Originální párová trička pro skutečné cestovatele, turisty a milovníky hor. Pokud trávíte každou volnou chvilku v horách, na výletech, milujete nádherné výhledy a čistý horský vzduch, tak tato párová trička musí být vaše! Trička se kterým se budete neuvěřitelné s partnerem, manželem či kamarádem doplňovat. Dámské tričko s potiskem "Hory volají" a pánské tričko s potiskem "musíme jít" se perfektně doplňují. Skvělý narozeninový nebo vánoční dárek.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme. Rádi Vám motiv upravíme na přání, třeba přidáním jména. A pokud chcete nějaký vlastní motiv, rádi Vám vyrobíme motiv na míru.

Vlastnosti produktu

Barva:Černá
Dostupné velikosti:
Prodejce: Bezva triko
18616
Produktů
173
Kategorií
141
Značek