Roztomilé dětské tričko s potiskem holčičky a pejska

Produkt Roztomilé dětské tričko s potiskem holčičky a pejska z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 359 Kč. Celý popis 359 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Zasvětte malé milovníky pejsků do světa módy s tímto úžasným dětským tričkem! Na něm najdete siluetu šťastné holčičky, která společně se svým věrným pejskem vstupuje do světa dobrodružství. To není jen běžné tričko, je to vyjádření lásky k pejskům a nedílné přátelské vazby mezi dětmi a jejich chlupatými společníky. Na černém pozadí toto dětské tričko ožívá siluetou holčičky a pejska, kteří spolu vytvářejí scénu plnou radosti a přátelství. Tento potisk není jen nádherná vizuální zkušenost, ale také příběh o tom, jak pejsci dokážou rozjasnit dny a přinést úsměv na tvář každému dítěti. Pokud hledáte dokonalý dárek pro dítě na narozeniny nebo Vánoce, toto triko je tím správným řešením. Dětskýma očima se oblíbeným pejskem stanou hrdiny a tento potisk na černém tričku výborně vynikne, čímž se stane stylovým doplňkem do šatníku každého malého dobrodruha. Okouzlte své děti a ať jejich touha po společnosti pejska neustále žije v tomto krásném tričku!

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:110 cm/4 roky,122 cm/6 roků,134 cm/8 roků,146 cm/10 roků,158 cm/12 roků
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek