Šerpa s vlastním potiskem

Produkt Šerpa s vlastním potiskem z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 150 Kč. Celý popis 150 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Šerpy s vlastním potiskem jsou skvělým doplňkem plesu, párty či rozlučky se svobodou!

Plánujete maturitní ples, velkou firemní oslavu, pasování absolventů nebo třeba rozlučku se svobodou a přemýšlíte, co všechno připravit? Šerpy jsou originální způsob, jak každou událost ozvláštnit. Pasování pomocí šerp zajistí skvělou vzpomínku na vydařenou akci, kterou bude šerpa navždy připomínat.

Maturitní šerpy určitě nesmí na plese chybět!

Maturitní ples je vyvrcholení celého středoškolského studia a mnozí si z něj odnesou vzpomínky na dlouhá léta. Sejde se celá škola, učitelé, rodiče, ale i spousta jiných hostů, a zábava může začít. Ke každému maturiťáku patří šerpování maturantů, které nejen pomůže ostatním poznat a představit ty, kteří budou brzy bojovat se záludnými otázkami, ale také věnuje maturantům upomínkový předmět, který jim bude tento ples - i nadcházející zkoušky - náležitě připomínat. Šerpy pro maturanty proto rozhodně nesmí na žádném plese chybět.

Šerpy pro nevěsty i ženichy po pořádnou rozlučku se svobodou!

Plánujete před svatbou rozlučku se svobodou, ať už dámskou jízdu pro nevěstu, nebo párty s ženichem? Přeci jen, pořádná rozlučka se svobodou k svatbě patří, aby si budoucí novomanželé ještě mohli naposled pořádně užít svobodu. Ale jak na svatbě zajistit, aby novomanželé vynikli? Šerpa pro nevěstu i ženicha zajistí, že je na rozlučce nikdo nepřehlédne. Pokud jsou ovšem pro vás šerpy moc slavnostní, nabízíme též celou řadu triček na rozlučku, kde si jistě vyberete něco méně formálního.

Potěšte malé dobrodruhy s šerpami pro předškoláky!

Pro každého předškoláčka je nástup do školy velkým dobrodružstvím. Škola je pro ně něco neznámého, kam chodí jen ti velcí. Šerpování předškoláků je jeden ze způsobů, jak tento krok do neznáma spojit s příjemnými vzpomínkami. Barevné šerpy zaujmou každého ve školce, ať už ty nejstarší z dětí, které šerpy nosí, tak i menší ročníky, ve kterých rozhodně probudí šerpy zvědavost.

Absolventské šerpy pro malé i velké!

Na škole je spousta milníků, ve kterých končí jedna etapa a začíná druhá. Ať už jde o přechod do druhého stupně, při kterém se loučíte s těmi, kteří odchází na jiné školy, tak už samotný konec studia v deváté třídě či dokonce na konci vysoké školy. Každý z těchto let je super náležitě oslavit a šerpy mohou celé události dodat oficiální nádech. Šerpy pro páťáky, deváťáky či absolventy tak pomohou oslavit tento krok do další etapy studia - nebo jeho slavnostní ukončení.

Narozeninová šerpa vynikne na každé oslavě životního jubilea!

Plánujete velkou narozeninovou oslavu, na kterou je pozvaná celá rodina a všichni známí i kamarádi? Pak jistě chcete, aby to byla oslava, na kterou nikdo dlouho nezapomene, natož samotný oslavenec! Šerpa pro oslavence může sloužit k jeho označení pro všechny, kteří by mu rádi pogratulovali osobně, ale též může sloužit jako skvělý dárek od těch, kteří tuto oslavu připravili.

Reklamní šerpy pomohou na každé prezentaci!

Budete se účastnit nějakého veletrhu se svou firmou, nebo snad pořádáte velkou otevřenou akci? Chcete, aby na ní byli vaši lidé náležitě vidět? Šerpy pro hostesky a pořadatele jasně pomohou všem, kteří by této akce rádi využili k zjištění více informací o vaší firmě! Díky šerpám se v davu rozhodně neztratíte a každý bude ihned vědět, s kým má tu čest.

Barvy šerpy
Písma pro text na šerpu

Ozvláštněte firemní večírek šerpami pro nejlepší zaměstnance!

Firemní večírky jsou pro mnohé nutným zlem, kdy jen všichni stojí poblíž rautu s skleničkou v ruce, sledují zaměstnance z oddělení, které vůbec neznají, a tiše počítají čas do doby, kdy by se mohli tiše vypařit. Pomožte prolomit ledy šerpováním unikátních zaměstnanců. Ať už budete šerpovat nejlepší zaměstnance z různých oddělení, nebo třeba podle zaměstnance rozdělíte pomocí různých výkonů, hlášek nebo vtipných přezdívek, šerpy pomohou jasně každému poznat, kdo je kdo. Pokud zvolíte originálnější či vtipné nápisy, mohou být také šerpy skvělým pomocníkem k začátku konverzace.

Šerpování vítězů pro umocnění zážitků!

Pořádáte malý turnaj, ať už školní turnaj ve vybice, nebo třeba přátelák ve fotbalu s kluky z okolních vesnic? Obdarujte vítěze nebo celé vítězné družstvo šerpami! Vítěz tak na grilovačce po turnaji jasně vynikne, a v případě družstev si tak bude moci každý domů něco odnést, kromě poháru do klubovny. 

Barvy textu na šerpě

Šerpa s vlastním textem je tak skvělá na každou příležitost!

Jak na objednání šerpy s vlastním textem?

Objednání šerpy s vlastním potiskem je snadné. V horní stránky si vyberete barvu šerpy a její velikost. Šerpy nabízíme od běžných šerp o délce 2,2 metru po i kratší délce 1,4 metru, která je vhodná pro děti. Následně si vyberete barvu potisku, tedy barvu, v jaké bude text na šerpě. V nabídce barev najdete jak běžné syté barvy, tak i metalickou zlatou a stříbrnou barvu, která skvěle vynikne na světle.

Jakmile máte vybrané barvy, je důležité vybrat font, v jakém nápis bude a poté už jen vyplníte políčka textem, který si na šerpu přejete. Na výběr je pět různých fontů, mezi kterými určitě najdete ten, který se Vám bude líbit. Jako poslední si zvolíte, jestli chcete šerpu sešít nebo ne.


Přejete-li si větší množství šerp s odlišnými nápisy nebo barvami, rádi s Vámi objednávku vyřešíme na emailu info@bezvatriko.cz, kde se s Vámi domluvíme na jednotlivých detailech. Stejně Vám rádi pomůžeme pokud si na šerpu kromě textu přejete i něco dalšího.

Vlastnosti produktu

Barva:Červená
Dostupné velikosti:šířka šerpy 10,8 cm
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek