Skvělé dámské tričko s potiskem Jelena

Produkt Skvělé dámské tričko s potiskem Jelena z kategorie dámská trička od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 389 Kč. Celý popis 389 Kč 449 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Toto krásné triko s potiskem realistického jelena je skutečným uměním, které přináší kousek přírody přímo do vašeho šatníku. Jeho detailní a živý potisk zobrazuje majestátnou postavu tohoto nádherného lesního tvora, což činí z tohoto trička skvělý dárek pro milovníky přírody a divokých zvířat. Jelen, zachycený na tričku, se zdá, že je připraven na volný výběh v lesní divočině. Jeho hrdý postoj a realistické znázornění srsti a paroží zanechají dojem, jako byste právě potkali tohoto nádherného tvora v divočině. Toto triko je pro ty, kteří ocení krásu přírody a majestát lesních zvířat. Je ideálním dárkem pro každého, kdo má rádi tu přírodu, pro ty, kteří si rádi vychutnají chvíle v lesích a divočině, ale také pro ty, kteří obdivují krásu lesních zvířat. Jeho design může být výstižným způsobem, jak vyjádřit svou lásku k přírodě a ochranu divočiny. Toto triko je navíc výborným způsobem, jak vytvořit připomínku divočiny kdekoli jděte. Jeho kvalitní materiál a pohodlný střih zajistí, že budete moct vychutnat komfort a kvalitu, které očekáváte od kvalitního oblečení. Nechte svou lásku k přírodě a kráse lesních zvířat vyniknout tímto úžasným tričkem s potiskem realistického jelena, a buďte hrdí na to, že jste s ním spojeni s divokou přírodou.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Zelená
Dostupné velikosti:XS,S,M,L,XL,2XL
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek