Skvělé dámské vánoční tričko pro milovníky vína - tričko s potiskem vína

Produkt Skvělé dámské vánoční tričko pro milovníky vína - tričko s potiskem vína z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 389 Kč. Celý popis 389 Kč 449 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Vánoční tričko pro milovnice vína je pohodlným a zábavným oblečením tričkem, ideálním pro příjemné a veselé sváteční chvíle. Toto veselé tričko je ozdobeno výrazným potiskem tří sklenic červeného vína. Na tričku naleznete tři detailně vykreslené sklenice s červeným vínem, přičemž každý z nich má na sobě určitý vánoční prvek, čímž připomínají pravou vánoční atmosféru. Tyto drobné detaily vytvářejí celkový vánoční nádech a udělají z tohoto trička výjimečný doplněk vašeho šatníku o svátcích. Barva trička je jemná a příjemná pro oko, což umožní snadné kombinování s dalším oblečením. Materiál je měkký a příjemný na dotek, což zajistí pohodlí během celého dne. Toto vánoční tričko je výjimečným dárkem pro každou milovnici vína, která si chce přidat trochu zábavy a vánočního ducha do svého šatníku o svátcích. Toto elegantní a zábavné vánoční tričko je skvělým doplňkem nejen pro sváteční příležitosti, ale také do každodenního života. Jeho sofistikovaný design s trojicí sklenic červeného vína, kteří mají na sobě vánoční čepice a parohy, dodává trochu zábavy a originality. Celkově je toto vánoční tričko nejen stylovým oblečením, ale také skvělým způsobem, jak přidat příjemnou atmosféru a radost do vašich pracovních dnů a volných chvil s přáteli.

Triko je k dostání v několika variantách. Pokud byste chtěli jinou barvu trička nebo potisku, napište nám na email info@beztvatriko.cz.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:XS,S,M,L,XL,2XL
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek