Skvělé retro triko s potiskem Pabla Escobara - pánské retro triko

Produkt Skvělé retro triko s potiskem Pabla Escobara - pánské retro triko z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 389 Kč. Celý popis 389 Kč 449 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Udělejte krok zpět v čase a procestujte se do éry, která definovala rebelantský styl. Naším cílem je vám přinést tuto historii na dosah. Představujeme vám exkluzivní pánské retro triko s potiskem ikony, která nezanechala svět lhostejným - Pablo Escobar. Toto triko není jen obyčejný kousek oblečení, je to živý příběh, který je vyjádřen každým detailem. Přidává nostalgický nádech do vašeho šatníku a okamžitě vás přemístí do dob, kdy byl svět zvýšeným tempem, extravagantními vztahy a odvážnými rozhodnutími sjednocen. Jeho výjimečný design, zobrazením Pablo Escobara, který byl bezesporu výraznou postavou této éry, dodává tričku osobitý šmrnc. Změní vaše stylové prohlášení a přitáhne pozornost kdekoli půjdete. Toto triko není omezeno jen na jedno místo nebo příležitost. Skvěle se hodí na pracovní dny, dodávajíc vašemu vzhledu inspiraci z minulosti, ale také na neformální setkání s přáteli, kde dodá šťávu konverzaci a vytváří vzpomínky, které přetrvají. Potěšte svého přítele, rodinného příslušníka nebo kolegu tímto jedinečným dárkem. Nezapomeňte - legendy nikdy nezestárne. Udělejte kousek historie s tímto skvělým dárkem pro nejbližší Vánoce nebo narozeniny! Tento popisek zdůrazňuje jedinečnost a významnost retro trička s potiskem Pablo Escobar. Dává do popředí jeho výjimečný design a univerzálnost vhodnosti pro různé příležitosti.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme. Rádi vám motiv upravíme na přání, například přidáním jména. A pokud chcete nějaký vlastní motiv, rádi vám vyrobíme motiv na míru.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:XS,S,M,L,XL,2XL,3XL,4XL,5XL
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek