The Mountain Dětské batikované tričko - Brachiosaurus - modré Velikost: XL

Sleva Novinka
Produkt The Mountain Dětské batikované tričko - Brachiosaurus - modré Velikost: XL z kategorie dětská trička od výrobce The Mountain najdete na Trikoland.cz za 399 Kč. Celý popis 399 Kč 599 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Bavlněné batikované tričko se speciálním patentovaným potiskem Brachiosaurus . Střední gramáž, rovný volný střih, 100% bavlna. Kvalitní americká značka ekologických triček The Mountain. V modrém provedení. 


Prát na 30 stupňů a pro delší výdrž prát naruby. Nebělit, nesušit v sušičce. Žehlit naruby.

detske-velikosti

Nevíte-li si rady s výběrem velikosti trička, doporučujeme změřit rozměry trička, které nosíte a porovnat s naší tabulkou.  

Proč nosíme oblečení? Kromě zjevného důvodu, zastavili jste se už všichni nad tím, proč jste se rozhodli nosit to, co nosíte? The Mountain věří, že vaše oblečení by mělo vyprávět příběh. Ne ledajaký příběh. Váš příběh.

To je důvod, proč nabízíme ty nejodvážnější vzory na jedinečně ručně barvených oděvech. A to je důvod, proč je naše oblečení víc než jen obrázky na látce – je to Artwear. Je to bod, kde se umění a oděv prolínají, aby se staly silným prostředkem osobního vyjádření. Doufáme – ne, trváme na tom –, že když si oblečete toto triko, přijmete svoji originalitu a bez omluvy ukážete svůj charakter.

 2019-07-23_1563911083__38498.original

Společnost The Mountain se definovala jako výrobce ekologických oděvů v momentě, kdy na začátku 90. let vyrobili úplně první tričko. Tehdy učinili velmi důležité rozhodnutí dát životní prostředí na první místo výběrem inkoustů na vodní bázi a organicky reaktivních barviv jako základu jejich výrobního procesu. Od té doby se jejich ekologické myšlení rozšířilo a vyvinulo se v něco, co je činí v tomto odvětví zcela jedinečnými. A jsou na to patřičně hrdí.

Od té doby mají:

  • Recyklováno více než 4 000 000 galonů vody (a stále přibývá) prostřednictvím inovativního systému čištění odpadních vod.
  • Implementovaný systém automatického mytí syt, který recykluje 50 % své procesní vody.
  • Přeměnily veškeré osvětlení ve výrobních budovách na energeticky úsporné LED žárovky
  • Získali 100% certifikaci Oekotex, což znamená, že tato trička a jiné oblečení neobsahují žádné škodlivé chemikálie
  • Eliminovaly tisíce kilo plastu přechodem na přímý sítotisk
  • Přešlo se na 100% recyklovanou lepenku pro přepravu
  • Ve svých kancelářích nainstalovali čerpací stanice filtrované vody, abychom snížili množství odpadu z plastových lahví

Vlastnosti produktu

Velikost:XL
Pro koho:Dětské
Barva:Modrá
Materiál:100% Bavlna
Ean: 885361238640 Značka: The Mountain Prodejce: Ráj triček
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek