Tričko pro tatínky, Otec a syn vždy ze srdce do srdce - ideální dárek

Produkt Tričko pro tatínky, Otec a syn vždy ze srdce do srdce - ideální dárek z kategorie košile a topy od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 200 Kč. Celý popis 200 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Toto pánské triko s nápisem Jedi Master je skvělým výběrem pro všechny milovníky Star Wars, kteří chtějí vyjádřit svou vášeň k tomuto legendárnímu vesmírnému univerzu. Je to skutečný kousek pro ty, kteří se cítí jako mistři Jedi a chtějí se cítit pohodlně a stylově. Nápis "Jedi Master" na tričku je vyveden v elegantním a výrazném písmu, které se vyjímá a upoutá pozornost. Tento ikonický nápis je nádherným vyjádřením vašeho hrdinství a oddanosti ke světu Star Wars. Toto pánské triko s nápisem Jedi Master je nejen skvělým doplňkem vašeho šatníku, ale také výborným způsobem, jak vyjádřit svou vášeň pro Star Wars. Buďte hrdinou ve svém vlastním příběhu a nechte svět vidět, že jste Jedi Master! Skvělý dárek na narozeniny, Vánoce nebo jen tak pro radost. Toto pánské triko pasuje k k dětskému tričku Star Wars Padawan. Buďte jako jeden tým. Potisk perfektně vynikne na bílém či černém tričku, ale vedle nešlápnete ani s jinou barevnou variantou.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme. Rádi vám motiv upravíme na přání, například přidáním jména. A pokud chcete nějaký vlastní motiv, rádi vám vyrobíme motiv na míru.

Vlastnosti produktu

Barva:Military - 69
Dostupné velikosti:2XL
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek