Vtipné dámské tričko s potiskem Máma tří dětí - dárek pro mami

Produkt Vtipné dámské tričko s potiskem Máma tří dětí - dárek pro mami z kategorie dámská trička od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 389 Kč. Celý popis 389 Kč 449 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Vtipné dámské tričko s potiskem Máma tří dětí je opravdu unikátním tričkem. Není to výzva, je to skutečná zásluha. Jako matka tří dětí víte, že váš každodenní život je závod, který nemá konce. Ale máte na to! A toto vtipné tričko je vaším výkřikem, vaším nadšením a zároveň vaší výmluvou. S nápisem „Máma tří dětí“ na něm se můžete s hrdostí vydat do světa. Je to skvělý způsob, jak ukázat svou sílu, odhodlání a nezaměnitelný rodičovský styl. Toto triko není jen o humorovém vyjádření vaší únavy, je to prohlášení lásky k vašim dětem a vlastní odvážné cestě, kterou procházíte. Ať už jdete do práce, na oslavu nebo jednoduše posedět s přáteli, toto triko je vaším společníkem. Je pohodlné, veselé a oznamuje světu, že jste máma tří fantastických dětí. Takže ať se svět dozví o vaší skvělé práci a že to zvládáte s úsměvem a nádechem humoru. Toto triko je vaším hrdinským pláštěm a vášnivým projevem rodičovství. Počet dětí je volitelný.

Toto triko bude vypadat skvěle v černé barvě, ale vedle nešlápnete ani v jiných tmavších barvách. Pokud Vám nestačí barvy z naší nabídky, napište nám na info@bezvatriko.cz a my Vám to rádi uděláme v dalších barvách. Rádi vám také motiv upravíme na přání, například přidáním jména. A pokud chcete nějaký vlastní motiv, rádi vám vyrobíme motiv na míru.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:XS,S,M,L,XL,2XL
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek