Vtipné dětské tričko s potiskem I am fine - vtipné dámské tričko

Produkt Vtipné dětské tričko s potiskem I am fine - vtipné dámské tričko z kategorie trička a košile od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 359 Kč. Celý popis 359 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Toto dětské tričko s potiskem plyšového medvídka a nápisem "I am fine" je prostě ohromující! Každý detail na něm je pečlivě navržen, aby vyjádřil jistou dávku vtipu a ironie, která jistě přinese úsměv na tvář. Na tričku najdete vše, co činí tento design jedinečným. Plyšový medvídek, který vypadal, že si právě prošel nějakou dobrodružnou situací, je zachycen v jednoduché, ale komické póze. S jeho roztřesenýma očima, rozcuchanou srstí a nápisem "I am fine" na tričku máte nádherný kontrast mezi jeho vzhledem a tím, co tvrdí. Toto triko bude skvělým způsobem, jak vyjádřit svůj vlastní styl a pocit humoru. Jeho potisk bude vynikat na černém pozadí, což dodává celkovému designu výrazný a moderní vzhled. Ať už ho budete nosit na neformálních událostech, setkáních s kamarády nebo v příležitostech, kde chcete zvýraznit svoji originalitu, toto triko je pro vás. Je to výjimečný kousek oblečení, který vám umožní vyjádřit se beze slov. Roztomilý a zároveň poněkud provokativní, bude zajímavým bodem zájmu a způsobí vám, že se budete cítit dobře, i když svět kolem vás možná vůbec není tak jednoduchý. Takže, jděte si po své „I am fine“ triko a přidejte k němu zábavu a styl do svého šatníku!

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:110 cm/4 roky,122 cm/6 roků,134 cm/8 roků,146 cm/10 roků,158 cm/12 roků
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek