Vtipné pánské tričko s potiskem I am fine - vtipné dámské tričko

Produkt Vtipné pánské tričko s potiskem I am fine - vtipné dámské tričko z kategorie pánská trička od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 389 Kč. Celý popis 389 Kč 449 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Toto vtipné tričko jistě přitáhne pozornost svým šokujícím a neobvyklým designem! Na potisku vidíte plyšového medvídka, který drží v ruce krvavý nůž as úsměvem tvrdí, že je v pořádku. Toto triko je jasným příkladem zároveň vtipného a trochu černého humoru, který jistě vyvolá zvědavost a smích u těch, kteří si ho všimnou. Pokud máte výrazný smysl pro humor, toto triko může být pro vás zábavným způsobem, jak vyjádřit svoji osobnost a výrazný styl. Toto vtipné tričko by mohlo být ideálním doplňkem do volného času s přáteli nebo na neformální pracovní událost, jako je například týmový výlet nebo neformální pracovní den, pokud je pracovní prostředí povoluje takový styl oblečení. Vhodný smích a dobrá nálada s přáteli a kolegy jsou zárukou, že budete mít s tímto tričkem spoustu legrace a budete vědět, jak si užít příležitost. Skutečně, potisk plyšového medvídka s krvavým nožem a nápisem "I am fine" bude na černém tričku vynikat ještě výrazněji. Kontrast mezi tmavým pozadím a barevným potiskem může zdůraznit absurditu a humor designu. Toto triko bude jistě přilákat pozornost a vytvořit zajímavý vizuální dojem.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:XS,S,M,L,XL,2XL,3XL,4XL,5XL
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek