Vtipné pánské tričko s potiskem Lenochoda a knihy

Produkt Vtipné pánské tričko s potiskem Lenochoda a knihy z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 389 Kč. Celý popis 389 Kč 449 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Neumíte si představit lepší způsob, jak projevit svou lásku k knihám a zároveň svůj smysl pro humor, než vtipným tričkem s potiskem lenochoda, který si užívá dobrou knihu. Toto triko není jen oblečením, je to výraz vašeho jedinečného stylu a nadšení pro čtení. Design trička je překvapující a pobaví každého, kdo ho uvidí. Lenochod, oblíbený symbol pomalosti, drží v jedné ruce knihu a jemně se pousměje, jako by právě objevil svět čtení. Tento humoristický motiv je skvělým způsobem, jak ukázat, že knihy a humor jdou dokonale spolu. Toto vtipné tričko můžete získat ve dvou různých barvách, buď na elegantním bílém pozadí, které přinese potisku čistý a kontrastní vzhled, nebo na černém pozadí, kde bude potisk vynikat svým vtipným kontrastem. Pokud hledáte dárek pro knihomola ve vašem životě, toto triko je bezvadnou volbou. Přináší do jejich šatníku zábavu a knižní vášeň v jednom kousku oblečení. Toto vtipné triko s lenochodem je dokonalým dárkem pro vánoční svátky nebo narozeniny. Udělejte svého přítele, rodinného příslušníka nebo kolegu směje se a zároveň stylovým. Ukažte svět, že čtení je skvělá zábava, a dělejte to s humorem! Objednejte si toto vtipné tričko s potiskem lenochodu a osvěžte svůj šatník a zábavu, kterou přináší čtení.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:XS,S,M,L,XL,2XL,3XL,4XL,5XL
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek