Vtipné pánské triko s nápisem Dobré ráno čůráci! - vtipné tričko

Produkt Vtipné pánské triko s nápisem Dobré ráno čůráci! - vtipné tričko z kategorie pánská trička od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 389 Kč. Celý popis 389 Kč 449 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Přivítejte novou úroveň vtipnosti a originality s tímto pánským tričkem, které vás rozhodně rozesměje a činí z vás žertovného hrdinu. Představujeme vám tričko s nápisem "Dobré ráno, čůráci!" - zábavným a provokativním výrokem, který v sobě nese humor, neformálnost a hravost. Toto triko je skvělým způsobem, jak zaujmout pozornost a vyvolat úsměv na tvářích lidí kolem vás. Jeho nápis "Dobré ráno, čůráci!" je jedinečným projevem hravosti a vtipu, které můžete demonstrovat každé ráno, když si ho obléknete. Bude to určitě zábavný způsob, jak začít den a přinést radost nejen sobě, ale také ostatním lidem ve vašem okolí. Kromě svého humoristického potenciálu je toto triko také skvělým dárkem na narozeniny nebo Vánoce. Jeho originální a vtipný nápis potěší každého, kdo má rádi zábavu a odvázanost. Darujete něco, co vyvolá úsměv a přinese radostné okamžiky nejen v den oslavence, ale také po celý rok. Navíc, tričko je vyrobeno z kvalitních materiálů, které zajišťují pohodlí během celého dne. Jeho měkký a příjemný materiál připomíná, že humor může jít ruku v ruce s komfortem. Takže proč nevyužít příležitosti a přinést zábavu a radost do vašeho života i života ostatních? Toto triko s nápisem "Dobré ráno, čůráci!  je výborně smyšlený a vtipný způsob, jak vyjádřit svou osobnost a nadějně rozesmát všechny kolem vás.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme. Rádi vám motiv upravíme na přání, například přidáním jména. A pokud chcete nějaký vlastní motiv, rádi vám vyrobíme motiv na míru.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:XS,S,M,L,XL,2XL,3XL,4XL,5XL
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek