Vtipný hrnek s potiskem Nejlepší táta na světě - originální dárek

Produkt Vtipný hrnek s potiskem Nejlepší táta na světě - originální dárek z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 239 Kč. Celý popis 239 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Keramický hrníček s motivem 'Nejlepší táta na světě' není jen obyčejným nádobím, ale výjimečným dárkem pro každého úžasného otce. Tento hrníček spojuje praktičnost s osobním dotekem, aby každé ráno nebo odpoledne přineslo radost a hrdost na roli nejlepšího tátu. Grafika na hrníčku s láskyplně vytvořeným motivem 'Nejlepší táta' vyniká výraznými barvami a detaily. Znázorňuje sílu, lásku a odhodlání, které charakterizuje každého skvělého otce. Tento hrníček je nejen praktickým doplňkem do každé kuchyně, ale také výjimečným způsobem, jak vyjádřit vděk a lásku k vašemu táto. Vyrobeno z vysoce kvalitní keramiky, hrníček nabízí optimální tepelnou izolaci pro vaše oblíbené nápoje. Jeho ergonomický tvar a pohodlná rukojeť zajišťují pohodlné držení, ať už si dopřáváte své ranní kafe nebo večerní čaj. Tento hrníček je rovněž vhodný pro myčku nádobí, což z něj dělá praktický a snadno udržovatelný předmět. Nečekejte na speciální příležitost a udělejte svému tátovi radost každý den s tímto unikátním keramickým hrníčkem s motivem 'Nejlepší táta'. Ať už je to jako dárek k narozeninám, k Vánocům nebo prostě jen tak, tento hrníček přinese do jeho každodenní rutiny radost a úsměv na tváři.

Triko je k dostání v několika barevných variantách. Pokud by jste chtěli jinou barvu trika nebo potisku, napište nám na email info@bezvatriko.cz.

Vlastnosti produktu

Barva:Bílá
Dostupné velikosti:330 ml
Prodejce: Bezva triko
16598
Produktů
193
Kategorií
142
Značek