Dětská kšiltovka Borussia Dortmund - pro fanoušky fotbalu

Produkt Dětská kšiltovka Borussia Dortmund - pro fanoušky fotbalu z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 300 Kč. Celý popis 300 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Představujeme vám úžasnou dětskou kšiltovku s oficiálním logem fotbalového klubu Borussia Dortmund! Tato kšiltovka je ideálním doplňkem pro malé nadšence tohoto slavného klubu. Nejenže chrání před slunečními paprsky, ale také umožňuje vašemu dítěti vyjádřit jeho vášeň pro fotbal a pro Borussii Dortmund. Kšiltovku lze snadno přizpůsobit velikosti hlavy vašeho dítěte pomocí nastavitelného popruhu. To zajišťuje pohodlné a bezpečné nošení během různých aktivit. Kšiltovka je navržena s ohledem na moderní designové trendy a zároveň reflektuje charakter klubu Borussia Dortmund. Vaše dítě bude vypadat stylově na hřišti i mimo něj. Tato dětská kšiltovka s logem Borussia Dortmund je skvělým dárkem pro každého malého fanouška tohoto slavného klubu. Kromě ochrany před sluncem umožňuje vašemu dítěti projevit jeho oddanost k fotbalovému dědictví Borussie Dortmund. Aniž byste se obávali o pohodlí a styl, může vaše dítě nosit svou vášeň na hlavě. Získejte tuto kšiltovku a dejte svému dítěti možnost vyjádřit lásku k fotbalu a klubu Borussia Dortmund!
K dispozici máme několik barevných variant kšiltovek. Rádi vám motiv upravíme na přání, například přidáním jména. A pokud chcete nějaký vlastní motiv, rádi vám vyrobíme motiv na míru, stačí nám napsat na email info@bezvatriko.cz a určitě se domluvíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Červená
Dostupné velikosti:17×10 cm
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek