Dětská kšiltovka Liverpool FC - pro fanoušky fotbalu

Produkt Dětská kšiltovka Liverpool FC - pro fanoušky fotbalu z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 300 Kč. Celý popis 300 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Představujeme vám skvělou dětskou kšiltovku s oficiálním logem fotbalového klubu Liverpool FC! Tato nadčasová kšiltovka je ideálním doplňkem pro mladé fanoušky fotbalu, kteří chtějí projevit svou podporu tomuto slavnému klubu. S jejím kvalitním provedením a stylovým designem se stane nedílnou součástí šatníku každého malého nadšence. Tato kšiltovka je navržena s ohledem na pohodlí a radost vašeho malého fanouška Liverpool FC. Od prvního písknutí rozhodčího až po poslední vteřinu zápasu bude vaše dítě vypadat jako součást slavného týmu. Kšiltovka je vhodná pro děti různého věku díky nastavitelnému popruhu, který zajišťuje perfektní sednutí na hlavu. Nejenže tato kšiltovka zprostředkovává sportovní styl, ale také chrání citlivou dětskou kůži před slunečními paprsky. Kšilt poskytuje stín a ochranu očím, ať už je to na stadionu nebo během každodenních aktivit venku. Dopravte fotbalovou vášeň do každého momentu života vašeho dítěte s touto úžasnou kšiltovkou!
K dispozici máme několik barevných variant kšiltovek. Rádi vám motiv upravíme na přání, například přidáním jména. A pokud chcete nějaký vlastní motiv, rádi vám vyrobíme motiv na míru, stačí nám napsat na email info@bezvatriko.cz a určitě se domluvíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Černá
Dostupné velikosti:17×10 cm
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek