Kšiltovka se značkou Jeep - pro fanoušky automobilové značky Jeep

Sleva Novinka
Produkt Kšiltovka se značkou Jeep - pro fanoušky automobilové značky Jeep z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 349 Kč. Celý popis 349 Kč 390 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Oslovte dobrodružného ducha a touhu po svobodě s touto kšiltovkou se značkou Jeep. Je to ideální dárek pro všechny, kdo mají rádi dobrodružství v přírodě a cítí se jako doma v divokém terénu. Kšiltovka Jeep je více než jen módním doplňkem. Je to symbol síly, odolnosti a neporazitelnosti této ikonické značky. Navržena a vyrobena s důrazem na kvalitu, tato kšiltovka poskytuje pohodlí a ochranu, což je důležité při vašich dobrodružstvích v terénu. Její design je jednoduchý a ikonický. Přední část je zdobena charakteristickým logem Jeep, které je známo po celém světě. To logo vyjadřuje váš zánět pro off-roadová dobrodružství a váš respekt k historii a dědictví značky Jeep. Kšiltovka je dostupná v různých barvách, takže si můžete vybrat tu, která nejlépe vyjadřuje váš osobní styl a váš vztah k off-roadovému světu. Pokud hledáte dokonalý dárek na narozeniny, Vánoce nebo jinou speciální příležitost, kšiltovka se značkou Jeep je univerzálním a stylovým dárkem, který nadchne každého, kdo touží po dobrodružství a svobodě na cestách mimo civilizaci.

Ať už si vybere klasickou černou pro elegantní vzhled, zářivou červenou pro výraznost nebo jakoukoli jinou barvu, tato kšiltovka dodává šmrnc každému outfitu. Rádi vám motiv upravíme na přání, například přidáním jména. A pokud chcete nějaký vlastní motiv, rádi vám vyrobíme motiv na míru.

Vlastnosti produktu

Barva:Černá
Dostupné velikosti:19×11 cm
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek