Dětská kšiltovka Chelsea FC - pro fanoušky fotbalu

Produkt Dětská kšiltovka Chelsea FC - pro fanoušky fotbalu z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 300 Kč. Celý popis 300 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Představujeme vám exkluzivní dětskou kšiltovku s oficiálním logem fotbalového klubu Chelsea FC! Tato stylová kšiltovka je ideální volbou pro malé nadšence fotbalu a fanoušky tohoto prestižního klubu. S jejím unikátním designem a kvalitním provedením se stane nezbytným doplňkem každého mladého fanouška. Na zadní straně je nastavitelný popruh, který umožňuje přizpůsobení velikosti podle potřeby. Kšiltovka je navržena s ohledem na aktuální trendy a fanoušky fotbalu. Skvěle doplní jakýkoli outfit a přidá sportovní nádech do každodenního života. Tato dětská kšiltovka je skvělým dárkem pro mladé fanoušky fotbalu nebo dokonce i pro budoucí hráče. Rozveselí každého, kdo fandí Chelsea FC. Nenechte svého malého fotbalového nadšence bez této skvělé kšiltovky s logem Chelsea FC! Objednejte si ji ještě dnes a udělejte radost nejen jemu, ale i sobě, když uvidíte, jak stylově podporuje svůj oblíbený tým.
K dispozici máme několik barevných variant kšiltovek. Rádi vám motiv upravíme na přání, například přidáním jména. A pokud chcete nějaký vlastní motiv, rádi vám vyrobíme motiv na míru, stačí nám napsat na email info@bezvatriko.cz a určitě se domluvíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Černá
Dostupné velikosti:17×10 cm
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek