Dětská kšiltovka FC Barcelona - pro fanoušky fotbalu

Produkt Dětská kšiltovka FC Barcelona - pro fanoušky fotbalu z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 300 Kč. Celý popis 300 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Představujeme vám exkluzivní dětskou kšiltovku s oficiálním logem fotbalového klubu FC Barcelona! Tato kšiltovka je dokonalým doplňkem pro malého nadšence tohoto slavného klubu. Kromě ochrany před slunečními paprsky umožňuje vašemu dítěti hrdě vyjádřit jeho vášeň pro fotbal a pro FC Barcelona. Kšiltovku lze snadno přizpůsobit velikosti hlavy vašeho dítěte díky praktickému nastavitelnému popruhu. To zajišťuje pohodlné a stabilní nošení při různých aktivitách. Kšiltovka je navržena s ohledem na moderní designové trendy, zároveň však zůstává věrná charakteru klubu FC Barcelona. Vaše dítě tak bude vypadat stylově na hřišti i mimo něj. Tato dětská kšiltovka s logem FC Barcelona je skvělým dárkem pro každého mladého fanouška tohoto prestižního klubu. Kromě ochrany před slunečními paprsky umožňuje vašemu dítěti projevit jeho oddanost k fotbalovému klubu FC Barcelona. Pořiďte tuto kšiltovku a dejte svému dítěti možnost nosit s hrdostí barvy a znak svého oblíbeného týmu!
K dispozici máme několik barevných variant kšiltovek. Rádi vám motiv upravíme na přání, například přidáním jména. A pokud chcete nějaký vlastní motiv, rádi vám vyrobíme motiv na míru, stačí nám napsat na email info@bezvatriko.cz a určitě se domluvíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Černá
Dostupné velikosti:17×10 cm
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek